ארגונים חונכים

סיפורים מהשטח

"עמית הגיע אלינו עם המון מוטיבציה ללמוד, ואכן, בזמן קצר מאד השתלב, למד, פגש חברות מתחומים טכנולוגיים שונים והכיר יזמים, להם סייע בכתיבת גרנטים למימון ממשלתי. לבסוף, עמית הפתיע אותי כאשר הכין קובץ אקסל משוכלל לטובת ניהול הפרויקטים שלי, עם דשבורד נוח ומרשים!"

ד"ר סיגל יוסף-
Head of life Science Innovation and R&D Inctentives Center

"שלי ניהלה פרוייקט של יצירת שאלון משוב בפלטפורמה משוכללת שעונה על הקריטריונים של מחקר מדעי. כיום השאלון מהווה חלק אינטגרלי מהתהליך ואלפי משתמשים ממלאים אותו. תוצריו פורסמו בלינקדין ובאתר החברה"

אליאב רודמן-
Chief Marketing Officer 

"בפעם הראשונה שלקחתי מתמחים, הייתה מתמחה שהמציאה לנו שירות. היא למדה את הנושא והגתה רעיון שלימים הפך לאחד השירותים הרווחיים שלנו"

גור גוט-
בעלים ומנכ''ל

"הסטודנטית שהתמחתה אצלנו היתה מקצועית, מוטיבציונית ועם הרבה ״רעל בעיניים״. המוכנות ללמוד והנכונות לעבוד קשה מייצרים סיפור הצלחה. הכל מאורגן ומסודר ברמת דיווחי השעה וברמה הטכנית. ממליצה בחום רב על התוכנית המדהימה הזו"

ליאת עמידן-
מנהלת משאבי אנוש בכירה

"אני רואה ייתרון אדיר באנשים בתחילת דרכם. הם מגיעים עם מוטיבציה ורצון להשתפר. ניתן ללמדם מתודולוגיות עבודה שלפעמים קשה להטמיע בקרב אנשים עם ניסיון. בזמן ההתמחות יש זמן לזהות את הפוטנציאל במתמחה.

ארי פרידריך-
Co-Founder and CEO

"מדובר בכוח צעיר, רענן ונמרץ, שמשפיע באופן ישיר על המנטור ועל הארגון. זו הזדמנות לקחת פרוייקטים שנדחקו הצידה עקב העבודה השוטפת ולתת להם מענה. התכנית גם מאפשרת בחינה של פוטנציאל על פני השטח. יותר טוב בעיני מכל תהליך גיוס אחר"

ענבל בר סיני-
HRBP

"תכנית ההתמחות מעניקה ערך עצום הן למתמחים והן לארגונים. אני מאמינה שזו האחריות שלנו כמעסיקים, ללוות את הסטודנטים ולהוות 'מנטורים' עבורם. הסטודנטים מביאים עמם תובנות חדשות, חזון ורוח צעירה"

טלי עמר-
HR & Operation Manager

התכנית מבורכת ונותנת הזדמנות לסטודנט להתנסות באופן מעשי. לדעתי, ההתמחות תסייע לסטודנט לקבל החלטה מושכלת לגבי בחירת עתידו המקצועי. מעבר לכך, גם אני כמנחה נהנתי ללמד את המתמחה ובעיקר במשרד שלנו ששירות לעובד מוצב בו כערך עליון.

שרית עסיס-
מנהלת אגף משאבי אנוש

"התכנית אפשרה לנו להינות מ-3 מעצבות פנים נוספות! המתמחות הביאו עמן זווית ראייה חדשה, מבט טרי על הדברים. הן היו מחוייבות ומלאות מוטיבציה"

אלון גלעדי-
מנכ"ל

"אנחנו כחברה מאוד מאמינים בהשתפות בתוכניות מסוג זה, אנו רואים את הערך העצום שהמתמחה מקבל מתקופה כל כך קצרה, וכחברה זוכים לעבוד עם מתמחים סופר איכותיים ומוכשרים ואף לשמר זאת להזדמנויות העסקה בעתיד"

אלעד אלקלעי-
רכז מתמחים

"המוגבלות היא ייתרון אצלנו. אנחנו מתייחסים לאנשים עם מוגבלות כמומחי תוכן שרלוונטיים לתחום שאנו מתעסקים בו. הסטודנט מכיר את העולם ומסייע לנו באיתור צרכי הלקוח, בחשיבה יצירתית וביקורתיות"

תומר בכור-
מנכ"ל

"המתמחים תורמים רבות לארגון. הם מגיעים חרוצים ומוכנים לכל משימה באהבה גדולה. דם חדש שנכנס לארגון. מביאים רעיונות חדשים לשיפור וייעול – שמי שנמצא במערכת לא בהכרח רואה. בנוסף זאת הזדמנות להכיר ולפתח את הדור הבא שלנו בתוך הארגון"

גל גבע-
אחראי גיוס

"העבודה עם מוחות רעננים מביאה איתה חשיבה חדשה ואנו שמחים לאמץ אותה. חוץ מהיתרונות הברורים בלהיות ארגון חונך, אנו מאתגרים את העובדים שלנו להוציא מהמתמחים כישורים חדשים, אין ספק שזו תכנית מבורכת חשיבות נוספת טמונה בכך שאנו נחשפים למועמדים איכותיים המהווים אופציה לאיוש".

טל אזולאי-
מנהל פיתוח עסקי

"כחונך מתמחים, אני יכול להגיד שהרווח בתכנית הוא כפול. החונך למעשה מרוויח פיתוח מיומנויות שונות כמנהל. אני עובד עם הסטודנט על מיומנויות רכות ודרכו לומד כיצד לייעל את העבודה"

דביר רבוי-
מנהל קבוצת איכות

"במהלך ההתמחות דור עשתה עבודה יסודית והשתלבה בפיתוח מוצרים משלב הרעיון ועד פיתוחו במעבדה בשימוש חומרים חדשניים. לדור יש מוטיבציה ותשוקה לעבוד כטכנולוגית פיתוח והיא עמדה בכל משימותיה בהצלחה רבה"

ליאת דיין-
מנהלת משרד

"התכנית מהווה WIN-WIN לכולם. מצד אחד, שילוב המתמחים עוזר לסטודנטים לצבור ניסיון מקצועי ואיכותי ולהוות חלק בפרוייקטים בחברה. מצד שני, אנו נהנים מכוח אדם צעיר ואיכותי שמשמש בין היתר כמראה למצב החברה. הסטודנטים סייעו לשקף נקודות לשיפור ומציאת כלים המסייעים לנו בשינוי המבנה הארגוני כיום"

מאור מסינגר-
מנכ''ל

"אנו רואים בסטודנטים את דור ההמשך שלנו, ושמחים על השתלבותם אצלנו בפרויקטים משמעותיים. בזכות "הדבר הבא" הזדמן לנו להכיר סטודנטים איכותיים ועם תשוקה אמיתית ללמוד ולהצליח"

לירון אידן-
רכזת גיוס

"שילוב המתמחים גורם לכך שסטודנטים צוברים ניסיון מקצועי ואנו נהנים מהון אנושי רענן ואיכותי שתומך מקצועית במנהלים ומסייע בקידום פרויקטים שונים. חשיבות נוספת טמונה בכך שאנו נחשפים למועמדים איכותיים המהווים אופציה לאיוש".

אלעד ברדס -
מנהל מערך גיוס

מלונות דן שמחים מאוד לשתף פעולה עם מוסדות אקדמיים ביצור הזדמנויות של התמחות ברשת המלונות המובילה. ההתמחות במלונות דן נבנית מתוך אמונה שהתוכנית חייבת להיות WIN WIN  עם תועלת ממשית למתמחה ותרומה סגולית לפעילות השיווק שלנו."

רפי בארי –
סמנכ"ל השיווק ומכירות

"בתור מעסיק שרואה עשרות קורות חיים מידי יום, אני מברך את תוכנית 'הדבר הבא' שנותנת הזדמנות אמיתית לסטודנטים להביא איתם ערך מוסף בשוק התעסוקה התחרותי ולהגדיל את הסיכויים שלהם למצוא תעסוקה הולמת השכלה

יואל טולדנו -
ראש אשכול המגזר החרדי

"במסגרת התכנית אנחנו פוגשים סטודנטים נפלאים, מעודכנים שעוזרים רבות לעבודה השוטפת בדסק החדשות הדינמי. הסטודנטים עוזרים עם רעיונות לאייטמים, לא חוששים לדבר עם אנשים ולהוציא מידע ממרואיינים.  נקווה לראותם נקלטים בגופי תקשורת וכמובן דלתנו פתוחה"   

עדי שוורצמן -
מפיקה

"הסטודנט מוציא לפועל דברים שרצינו לעשות ולא הגענו אליהם, שני הצדדים יוצאים נשכרים"

מיכל קשתי-
מנהלת גיוס

"תודות לסיוע של עדי הגברנו את היקף העבודה שלנו, השלמנו פרוייקטים קיימים והשקנו פרוייקטים חדשים. חווית ההתמחות הייתה חיובית ואיכותית מאוד עבורי, אשמח לקחת חלק בה גם בעתיד".

עפרה בן ארי -
מנכ"ל

אנחנו שמחים על ההזדמנות לשת"פ עם הדבר הבא. בזכות ההצלחה הזו גייסנו לשורותינו את אחד המתמחים. בנוסף אנו רואים עצמנו חלק מקהילה רחבה של איזור הנגב, כאשר השת"פ של כלל החברות היושבות בפארק ההיי-טק יחד עם האוניברסיטה הוא חיוני להמשך פיתוח הדרום.

צליל אגמון -
מנהלת קהילה
wework באר שבע

"אנחנו מאושרות על הזכות להכיר את מעיין, היתה לנו חוויה נהדרת איתה. מדובר בבחורה מקצועית, אמינה, אינטליגנטית ונעימה שהפכה בין רגע להיות חברת צוות "מין המניין". תודה גם לכם על התכנית הנהדרת הזו".

עו"ד רות עדן-
מנכ"לית, שותפה מייסדת

"באמצעות הכישרון הבלתי מוטל בספק קובי הצליח בזמן קצר להציג את הנתונים שקיבל. תוצאות המחקר שקיבל מעניינות, חשובות ובעלות פוטנציאל רב לסייע לגופים שונים, כגון הרשות הארצית לכבאות והצלה".

ד"ר אייל אמיתי-
מנהל ישומיי חיזוי

"שני המתמחים ששילבנו עשו עבודה יסודית של טיוב נתונים וסיוע בכתיבת תכנית פעולה. הסטודנטים היו מבריקים וקידמו את העשייה. המוטיבציה והנכונות שלהם היו מרשימים מאוד ואנו מודים לכם על כך".

ימית הוניקמן –
מנהלת מחלקת איכות הסביבה

"מדובר בתרומה משמעותית לארגון. חבר'ה צעירים, נמרצים, אינטיליגנטיים ובעלי רצון ללמוד. המתמחים מקדמים פרוייקטים חשובים שלא הספקנו להגיע אליהם עקב עבודה שוטפת. כל הצדדים מרוויחים".

שרון מרמלשטיין-
סגנית מנהל האגף לקשרים בינלאומיים