ארגונים חונכים

ארגונים חונכים

סיפורים מהשטח

סיפורים מהשטח

"אנו רואים בסטודנטים את דור ההמשך שלנו, ושמחים על השתלבותם אצלנו בפרויקטים משמעותיים. בזכות "הדבר הבא" הזדמן לנו להכיר סטודנטים איכותיים ועם תשוקה אמיתית ללמוד ולהצליח"

לירון אידן-
רכזת גיוס

"שילוב המתמחים גורם לכך שסטודנטים צוברים ניסיון מקצועי ואיכותי ואנו נהנים מכח אדם צעיר ואיכותי שתומך מקצועית במנהלים ומסייע בקידום פרויקטים שונים. חשיבות נוספת טמונה בכך שאנו נחשפים למועמדים איכותיים המהווים אופציה לאיוש".

אלעד ברדס -
מנהל מערך גיוס

מלונות דן שמחים מאוד לשתף פעולה עם מוסדות אקדמיים ביצור הזדמנויות של התמחות ברשת המלונות המובילה. ההתמחות במלונות דן נבנית מתוך אמונה שהתוכנית חייבת להיות WIN WIN  עם תועלת ממשית למתמחה ותרומה סגולית לפעילות השיווק שלנו."

רפי בארי –
סמנכ"ל השיווק ומכירות

"בתור מעסיק שרואה עשרות קורות חיים מידי יום, אני מברך את תוכנית 'הדבר הבא' שנותנת הזדמנות אמיתית לסטודנטים להביא איתם ערך מוסף בשוק התעסוקה התחרותי ולהגדיל את הסיכויים שלהם למצוא תעסוקה הולמת השכלה

יואל טולדנו -
ראש אשכול המגזר החרדי

"במסגרת התכנית אנחנו פוגשים סטודנטים נפלאים, מעודכנים שעוזרים רבות לעבודה השוטפת בדסק החדשות הדינמי. הסטודנטים עוזרים עם רעיונות לאייטמים, לא חוששים לדבר עם אנשים ולהוציא מידע ממרואיינים.  נקווה לראותם נקלטים בגופי תקשורת וכמובן דלתנו פתוחה"   

עדי שוורצמן -
מפיקה

"הסטודנט מוציא לפועל דברים שרצינו לעשות ולא הגענו אליהם, שני הצדדים יוצאים נשכרים"

מיכל קשתי-
מנהלת גיוס

"תודות לסיוע של עדי הגברנו את היקף העבודה שלנו, השלמנו פרוייקטים קיימים והשקנו פרוייקטים חדשים. חווית ההתמחות הייתה חיובית ואיכותית מאוד עבורי, אשמח לקחת חלק בה גם בעתיד".

עפרה בן ארי -
מנכ"ל

אנחנו שמחים על ההזדמנות לשת"פ עם הדבר הבא. בזכות ההצלחה הזו גייסנו לשורותינו את אחד המתמחים. בנוסף אנו רואים עצמנו חלק מקהילה רחבה של איזור הנגב, כאשר השת"פ של כלל החברות היושבות בפארק ההיי-טק יחד עם האוניברסיטה הוא חיוני להמשך פיתוח הדרום.

צליל אגמון -
מנהלת קהילה
wework באר שבע