סטודנטים

סטודנטים מספרים

ההתמחות הוסיפה לי ניסיון ואפשרה לי ליישם את מה שלמדתי. עסקתי בתיקי עובדים ובדיקתם מבחינת מסמכים ותנאי עבודה. נוצרה לי הזדמנות להפוך לחלק משמעותי בעשייה ולתרום לארגון.

אמיר קואסמה

אקדמיה: מכללת הדסה
משאבי אנוש
ארגון חונך: עמותת עידן

עיצבתי חלק חשוב באתר. למדתי איך הדברים עובדים באמת. לא רק לעצב מסך ולהגיש למרצה, אלא איך עובד התהליך, מה סדר הדברים ואיך העיצוב מגיע למציאות ולשימוש של ממש באתר

בת אל בלגזל

אקדמיה: מכללת הדסה
עיצוב תעשייתי מכליל
ארגון חונך: Vlancer

ההתמחות נתנה לי הזדמנות ראשונה להרים מוצר שלם בעצמי, משלב התכנון לשלב הפיתוח והוצאת גרסה ראשוני. הכל נעשה בסביבה עוטפת שמאפשרת טעויות ולמידה מהם

רביב גלעדי

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
הנדסת תכנה
ארגון חונך: ULTRAWIS

בהתמחות עסקתי בבניית אתרים. התפקיד כלל עבודה מול תוכנות הקמת אתרים כגון WordPress ושימוש ב html, css,js,php. יצא לי להרחיב את רדיוס הידע שלי בכיוונים שונים

אחמד אלטורי

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
מדעי המחשב
ארגון חונך: מיקה פרסום

ההתמחות נתנה לי כלים ומיומנויות בשוק העבודה ופתחה לי רשת של קשרים חדשים. בסיום ההתמחות הציעו לי להשתלב כעובדת בתפקיד של אחראית שיווק דיגיטלי. ההתמחות עזרה לי לפתוח את הדלת לעולם העבודה ואני ממליצה על כך.

טל מרום

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
שיווק טכנולוגי
ארגון חונך: GroupHug

במסגרת ההתמחות למדתי רבות על שיווק בתארים שונים. כל חברה מתנהלת בצורה שונה ודרשה ניסוחים שונים ומועדות באנגלית. ההתמחות העניקה לי את ההזדמנות ללמוד כיצד הדברים עובדים באמת.

גפן בן טובים

אקדמיה: מכללת הדסה
ניהול ארגוני שירות
ארגון חונך: Israel 2 go

התחלתי את ההתמחות שלי דרך הפרויקט באקסלרטור בשם future +45 במסגרת האקסלרטור הוצמדתי לשני יזמים. עם סיום התוכנית נכנסתי לעבודה בחברה כמנהל פיתוח עסקי. נכון להיום אני מנהל את הפיתוח העסקי ואת הניהול הפיננסי של החברה.

יוסף לוי

אקדמיה: אוניברסיטת אריאל פסיכולוגיה
ארגון חונך: Iform

אני רוכשת מידע רב בעולם הבריאות, לומדת מערכות חדשות ומרחיבה את המונחים הרפואיים שלי. ההתמחות אפשרה לי לצאת מאזור הנוחות, להתמודד עם סיטואציות שונות וללמוד מטעויות.

שדא אבו זינה

אקדמיה: מכללת הדסה
ניהול ארגוני שירות
ארגון חונך: לאומית

במהלך הקורס למדתי כלים פרקטיים אשר עזרו לי להבין כיצד מתנהל תהליך צילומי כתבות וידאו .נחשפתי לעולם התקשורת ובסוף ההתמחות שלי קיבלתי הצעת עבודה בחמ"ל וזכיתי במשרת עורכת תוכן.

יוליה קוזוחובסקיה

אקדמיה: אוניברסיטת בר אילן עיתונות וידאו ומובייל
ארגון חונך: וואלה! news

למדתי להתמודד עם מטופלים מורכבים, לתקשר עם אוכלוסיות שונות ולתת שירות טוב. אני נמצאת בסביבה נעימה. תמיד שמחים לעזור וללמד אותי.

אלאונורה ווינחובסקיה

אקדמיה: מכללת הדסה
ניהול ארגוני שירות ארגון חונך: הדסה עין כרם

ההתמחות נתנה לי את היכולת לקבל פרוייקט לעצמי ולרוץ עליו. קיבלתי המון עצמאות והרבה יותר מזה- אחריות לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. נתנו לי משימות בתחומים בהם עובדי החברה היו פחות בקיאים. בסוף ההתמחות הייתי המקצועית בתחומי בנושא.

עמית שקרצ'י

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
הנדסת מערכות מידע
ארגון חונך: סייבר-גלובס

התמחיתי מרחוק. בהתמחות בניתי אלגוריתם שלוקח את הפעולות התקציביות מכל מיני מאגרי מידע ומרכז אותם. ההתמחות איתגרה אותי מאוד.ההתמחות הצריכה יצירתיות ופתרון בעיות בצורה עצמאית.

יובל דדון ברביבאי

אקדמיה: האוניברסיטה הפתוחה
כלכלה
ארגון חונך: משרד החינוך

התלוויתי לרכזת הגיוס. יחד הפקנו אירועי רווחה, הטבות לעובדים, גיוסים וראיונות עבודה. נגעתי בכל מיני תחומים של משאבי אנוש. מבחינתי זה פתח לי עולם חדש. דרך ההתמחות גיליתי שאני מאוד אוהבת את התחום היצרני והעסקי.

שני ברושי

אקדמיה: מכללת תל חי
פסיכולוגיה וניהול משאבי אנוש ארגון חונך: שמיר תעשיית אופטיקה

ההתמחות אפשרה לי להיחשף לתעשייה באמת ולחוות ממקור ראשון איך זה. השתלבתי בצוות פיתוח שבעצמו עובד על מוצרים שכבר נמצאים בשוק. פיתחנו מוצר שגם עתיד לצאת לשוק ולא קיבלנו משימות 'שוליות'. הרגשתי את האחריות והתרומה.

עודד ברקוביץ'

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
הנדסת מחשבים ותכנה
ארגון חונך: אלביט

ההתמחות נתנה לי המון. התמחיתי במחלקה העסקית ורכשתי כלים שונים כמו מינוחים בשפה העסקית, כיצד לפנות לאנשי עסקים, מה כדאי להכניס לשוק ומה לא ואיך לגייס כספים לעסק.

סלאם רחאל

אקדמיה: האוניברסיטה הפתוחה כלכלה ומנהל עסקים
ארגון חונך: לשכת הסחר הבינ''ל

ההתמחות נתנה לי ניסיון בפיתוח בסביבה אמתית. קיבלתי ניסיון לא רק בפיתוח עצמו, אלא גם בתכנון. נעזרתי בעובדי החברה, שהם בעלי ידע וניסיון- זה משהו שלא מקבלים באוניברסיטה.

דוד זיגלר

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
הנדסת מחשבים ותכנה ארגון חונך: Sigmabit

הייתי אחראית על פרוייקט שיכתוב שאלון המשוב בפלטפורמה משוכללת שעונה על כל הקריטריונים של מחקר מדעי. היום השאלון מהווה חלק אינטגרלי מתהליך המשתמש ואלפי אנשים מילאו אותו. אני יוצאת מההתמחות עם תוצר ממשי שנמצא בלינקדין ובאתר החברה.

שלי שלומוביץ'

אקדמיה: אוניברסיטת אריאל כלכלה ומנהל עסקים ארגון חונך: MyInterview

התכנית פתחה בפניי את 'העולם האמיתי' ונתנה לי המון כלים להצלחה. בסוף ההתמחות, גוייסתי ל- wework

צח גוהרי

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
ניהול
ארגון חונך: WeWork

היה לי נתק מוחלט בין הלימודים לבין מה שקורה בפועל וההתמחות עזרה לי המון בלימודים. אחרי שלמדתי את התיאוריה, אני מגיעה לעבודה עם פרקטיקה. בסוף ההתמחות בסודה סטרים, גוייסתי לעבוד שם במחלקת משאבי אנוש.

לינוי ביטון

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר משאבי אנוש
ארגון חונך: סודה סטרים

בחנתי את הקורס על מנת להבין אם אני רוצה להמשיך לתואר שני. לאחר ההתמחות התמיינתי לתפקיד רכזת התעסוקה בפרדס חנה "הפרדס". התקבלתי בזכות הניסיון הרב שצברתי במרכז הצעירים שבו הייתי בהתמחות

אלישבע קלמפנר

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
פסיכולוגיה ומדעי החברה ארגון חונך: מרכז הצעירים- אילת

התחלתי להבין מה זה אומר לנהל מחלקת ספורט- לרבות הקשיים שיש. הקמנו אירועים קהילתיים, תחרויות. דרך ההתמחות גיליתי שאני מאוד אוהב את התחום.

תומר יהודיין

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
מנהל עסקים
ארגון חונך: מחלקת הספורט של עיריית באר שבע

לאחר סיום ההתמחות נשארתי לעבוד בחברה! הבנתי איך דברים עובדים באמת ולא איך זה בכיתה. מה שאתה לומד בשטח שונה לגמרי מהחומר התאורטי.

תמיר טפירו

אקדמיה: מכללת סמי שמעון
הנדסת תכנה
ארגון חונך: DBmotion

את התואר שלי אני מסיימת כשכבר יש לי שורת ניסיון ו- network

נוי אלוש

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
תקשורת
ארגון חונך: אולפן שישי

במהלך ההתמחות צברתי ניסיון גם בשיווק דיגטלי וגם באוף-ליין, קיבלתי כלים שיסייעו לי במהלך הדרך ויקלו עלי בעבודה הראשונה שלי בתחום.

ספיר עקיס

אקדמיה: המרכז האקדמי רופין
שיווק
ארגון חונך: pioneer

במסגרת התמחותי ככתבת בעיתון כל העיר בירושלים, אני פוגשת סיפורים בקשת רחבה של נושאים מעולם האקטואליה ותפקידי הוא להפוך את אותם הסיפורים לכתבה מרתקת עבור קוראי העיתון".

לי אלקובי

אקדמיה: המכללה האקדמית הדסה
תקשורת ופוליטיקה
ארגון חונך: אתר כל העיר

ההתמחות במשרד שיווק תרמה לי מאוד,בהתחלה היא נתנה לי ניסיון, לימדה אותי עד כמה שוק העבודה שונה מכל התיאוריות שלמדתי במשך 3 שנים בתואר ראשון, עכשיו המשכתי לעבוד באותו משרד ולנהל את האגף של החברה הערבית

ביסאן ותד

אקדמיה: אוניברסיטת תל אביב
תקשורת ומדעי הרוח
ארגון חונך: LEADERS

בעבר לא ידעתי לענות על השאלה מה אני רוצה לעשות אחרי התואר? התכנית לימדה אותי על עצמי, איך לקבל החלטה מושכלת מה עושים מכאן, כי זה משהו שאנחנו לא לומדים באוניברסיטה. זה ניסוי וטעייה ובתכנית המתמחים נותנים לך לעשות את זה עם ליווי.

שיר נחמיאס

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
תקשורת, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
ארגון חונך:WMG

רציתי להכיר את עולם ההייטק מקרוב, וההתמחות נתנה לי את ההזדמנות.

בילא זימן

אקדמיה: המכללה האקדמית הדסה
ניהול ארגוני שירות
ארגון חונך:OrCam

לראשונה הרגשתי כיצד ידע שרכשתי במהלך התואר משמש אותי בפועל בעבודה. מדובר בהזדמנות חד פעמית לטעום ולקבל בטחון לקראת סיום התואר והיציאה לשוק העבודה. בסיום ההתמחות הקים את מחלקת השיווק והמכירות לשוק הסיני במלונות דן.

רועי קרייזמן

אקדמיה: אוניברסיטת חיפה
לימודי מזרח אסיה וכלכלה
ארגון חונך: רשת מלונות דן -
מחלקת שיווק

התכנית מסייעת לסטודנטים לצבור ניסיון ובמיוחד לסטודנטים ערבים שבכלל אין להם ניסיון וזה אחד החסמים שמקשה עליהם למצוא עבודה בתחום שלמדו

צבאר אבו צעיליק

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
ניהול ובקרה תעשייתית
ארגון חונך: סודה סטרים

ההתמחות בחברת רובוטיכאן תרמה לי להתמקצע וליישם את מה שלמדתי בתואר במסגרת של עבודה, כמו כן למדתי דברים רבים שאני בטוחה שיסייעו לי בעתיד

נוי יששכר

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
שיווק טכנולוגי
ארגון חונך: רובוטיכאן

בהובלתה של ד"ר אביניר עשינו את החיבורים בין החומר הלימודי ומה שקורה בשטח, שיתפנו אחת את השנייה בחוויות מההתמחות ועסקנו רבות בהשתלבות בעולם העבודה המעורב, אתגר לא פשוט לאישה חרדית.

איילת כהן

אקדמיה: המכללה האקדמית הדסה
משאבי אנוש
ארגון חונך: מוזיאון יד ושם

תהליך הקבלה היה לא פשוט וכלל שלבים (ומועמדים) רבים, אולם עצם החשיפה לתהליכים הללו תרם לי רבות בתהליכי הקבלה לעבודה הראשונה שלאחר התואר.

אריאל באומגרטן

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון
כלכלה
ארגון חונך: פארטו

עבודה בחברת סטארט-אפ לא פשוטה ודורשת המון, אך כמות הידע שניתן לצבור בחברה קטנה כזאת הוא גדול. אני מרגיש שתוכנית ההתמחות תרמה לי רבות ולאחר סיום ההתמחות הציעו לי משרת סטודנט, שקיבלתי בשמחה.

יורי בינשטוק

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
מדעי המחשב
ארגון חונך: V Square group

במהלך ההתמחות רכשתי כלים חשובים שאפשרו לי מעבר "קל" יותר מהאקדמיה לעולם התעסוקה. הכלי החשוב ביותר עבורי היה היכולת ליצור נטוורקינג רחב עם אנשי מפתח ומובילי קהילת ההיי-טק באזור הדרום.
כיום עומד בראש חברת סטארטאפ

אלון נפתלי

אקדמיה: אוניברסיטת בן גוריון בנגב
כלכלה ומנהל עסקים
ארגון חונך: WeWork

בעזרת תוכנית המתמחים הצלחתי למצוא עבודה עוד לפני שבכלל סיימתי את התואר.

אלכסנדר אפצ'יאאורי

אקדמיה: המכללה האקדמית עמק יזרעאל
מערכות מידע
ארגון חונך: עמותת אישה לאישה

בנוסף לידע שרכשתי מהעבודה, התכנית הקנתה לי כלים להמשך דרכי לקראת היציאה לשוק העבודה...לאחר ההתמחות התקבלתי לעבוד כמדריכה בבית חולים פסיכיאטרי טירת הכרמל

לומא זידאן

אקדמיה: אוניברסיטת חיפה
פסיכולוגיה וייעוץ חינוכי
ארגון חונך: שפ"א - עוספייא

לכאורה לעבוד ללא תמורה כספית כלשהי, אבל בשבילי זו הייתה ההזדמנות לקבל מבט מבפנים על התעשייה, ולהבין מה באמת נדרש ממני. ילתי מה היכולות שלי וכיצד אני מתמודד עם אתגרים. הידיעה הזאת העלתה את הביטחון העצמי שלי.

שראל פוירילכט

אקדמיה: המרכז האקדמי לב
מדעי המחשב
ארגון חונך: Safeguard

בתום ההתמחות קיבלתי הצעה להישאר בחברה במחלקת advertising הבינלאומית, ונוצר עבורי תקן ייחודי שלא היה קיים קודם לכן. אין ספק שזו תחילתה של דרך מקצועית שתאפשר לי להתפתח לכיוונים רבים בעולם ההייטק.

שחר דוד

אקדמיה: המכללה האקדמית רופין
מנהל עסקים ושיווק
ארגון חונך: Appnext

ההתמחות בכנסת ישראל הייתה עבורי קידום משמעותי בתחום הפוליטיקה, תוך כדי עשייה ופרקטיקה בלב ליבה של המערכת הפוליטית. ההתמחות מעניקה ניסיון בעבודה וצבירה של דרכי פעולה בעמידה תחת לחץ במקום כמו כנסת ישראל.

מתן בן דויד

אקדמיה: המכללה האקדמית הדסה
פוליטיקה ותקשורת
ארגון חונך: דוברות הכנסת
מחלקת ניו מדיה

ההתמחות העניקה לי ידע בנושאים חדשים ונתנה במה ליכולות שלי. למדתי לעמוד מול קהל, להעביר סדנאות ולהכין מערכי שיעור.

יסמין אבו סלאח

אקדמיה: אוניברסיטת חיפה
פסיכולוגיה
ארגון חונך: עמותת אישה לאישה

הודות לקורס המלווה שיפרתי המון דברים מבחינה אישית ומבחינה מקצועית, קיבלתי ניסיון מעולה ממקום ההתמחות ולמדתי דברים חדשים לגבי עולם העבודה.

נור חרבוואי

אקדמיה: המכללה האקדמית הדסה
ניהול ארגוני שירות
ארגון חונך: מרכז תעסוקה ריאן

בימי ההתמחות הצטרפתי לסיורים, לפגישות עם לקוחות, נחשף לניהול מו"מ עם חברות, ליווי עסקאות, תמחור ובנוסף גם לעולם השיווק והMarketing. של החברה.

אורן מור

אקדמיה: האוניברסיטה הפתוחה
מדעי המחשב וניהול
ארגון חונך: WeWork

בסוף התוכנית המעסיקה שלי הייתה מרוצה ממני והשאירה אותי בתפקיד רכזת תעסוקה וקשרי מעסיקים במרכז הצעירים

ארין איאסו

אקדמיה: המכללה האקדמית ספיר
ניהול המשאב האנושי
ארגון חונך: מרכז הצעירים 'תנופה'
קריית גת