ארגונים חונכים

סיפורים מהשטח

יואל טולדנו, שותף – ראש אשכול המגזר החרדי 

"בתור מעסיק שרואה עשרות קורות חיים מידי יום, אני מברך את תוכנית 'הדבר הבא' שנותנת הזדמנות אמיתית לסטודנטים להביא איתם ערך מוסף בשוק התעסוקה התחרותי ולהגדיל את הסיכויים שלהם למצוא תעסוקה הולמת השכלה"

Dan_hotels_logo

רפי בארי – סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת מלונות דן

"מלונות דן שמחים מאוד לשתף פעולה עם מוסדות אקדמיים ביצור הזדמנויות של התמחות ברשת המלונות המובילה. ההתמחות במלונות דן נבנית מתוך אמונה שהתוכנית חייבת להיות WIN WIN  עם תועלת ממשית למתמחה ותרומה סגולית לפעילות השיווק שלנו."

 

עפרה בן ארי, מנכ"ל

"תודות לסיוע של עדי הגברנו את היקף העבודה שלנו, השלמנו פרוייקטים קיימים והשקנו פרוייקטים חדשים. בזכות תרומתה של עדי לחברה היה לנו את הזמן ליזום רעיונות חדשים בחברה ולהניע אותם. חווית ההתמחות הייתה חיובית ואיכותית מאוד עבורי, אשמח לקחת חלק בה גם בעתיד".

לוגו_חברת_החדשות

עדי שוורצמן, מפיקה בחברת החדשות

"במסגרת תכנית 'הדבר הבא' אנחנו פוגשים סטודנטים נפלאים, תורמים, מעודכנים שעוזרים רבות לעבודה השוטפת בדסק החדשות הדינמי. הסטודנטים עוזרים עם רעיונות לאייטמים, לא חוששים לדבר עם אנשים ולהוציא מידע ממרואיינים.  נקווה לראותם נקלטים בגופי תקשורת וכמובן דלתנו פתוחה"   

עופר מלכה, מנכ"ל החברה הכלכלית

"התרשמותי כה טובה עד כי אשמח לצרף את אלומית כעובדת חברה".

 

מירית קרוגליאק, רכזת פרויקטים

"יסמין נשלחה אלינו כמתנת אל מהתוכנית. יסמין חקרה את נושא הניצול המיני, הכינה מצגת ומערך שיעור ולאחר מכן סדנא שלמה בנושא. יסמין יצרה קשר עם בתי ספר רבים מהמגזר הערבי ושכנעה אותם להכניס את השיעורים שלה  במטרה לשבור את קשר השתיקה ולהעלות את הנושא לסדר היום הציבורי בבית הספר"

רו"ח יצחק לב

"פרויקט המתמחים תורם לתנובה ואנו שותפים לו מספר רב של שנים. אנו זוכים לקבל סטודנטים ראויים בעלי מוטיבציה גדולה, הן ללמוד והם לתרום למערכת"

אלעד פבריקנט – חשב החברה

"המתמחה הצליחה ליצור תוצאה מאוד מרשימה בזמן קצר, פרויקט ההתמחות מקדם את מטרות הארגון"

 

שלמה אומן, מנכ"ל

"אנחנו המעסיקים נהנים מכח אדם צעיר, אנרגטי, עם ידע חדיש ועדכני, דברים חדשים שלא ידענו בכלל, הם באים מעדכנים ומקדמים אותנו, התעשיינים.

 

מיכל קשתי, מנהלת גיוס

"הסטודנט מוציא לפועל דברים שרצינו לעשות ולא הגענו אליהם, שני הצדדים יוצאים נשכרים"